Kariera
Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska: Analityk IT, Informatyk.

Stanowisko: Analityk IT

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie prac analitycznych
  • przygotowanie aplikacji dotyczących dofinansowania projektów z funduszy UE
  • uczestnictwo w pracach nad SW/Biznes Planów
  • pomoc w przygotowaniu dokumentacji projektowych (koncepcyjnych, technicznych)
  • prowadzenie szkoleń i helpdesku
  • uczestnictwo w dużych projektach IT
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub informatyczne
  • umiejętność zbierania i przetwarzania danych komputerowych w systemach bazodanowych
  • podstawowa znajomość programów operacyjnych i zagadnień związanych z funduszami strukturalnymi UE
  • mile widziane doświadczenie związane z przygotowaniem projektów do dofinansowania z UE
  • mile widziana znajomość systemów informatycznych z zakresu administracji publicznej;
  • zaawansowana znajomość arkuszy kalkulacyjnych (MS Excel, Open Office)
  • dobra znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznych)
  • duże zaangażowanie i samodzielność
  • pozytywne nastawienie i chęć do pracy
  • dyspozycyjność

 Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie konsultingowej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • motywacyjny system wynagrodzeń

Stanowisko: Informatyk

  • samodzielne prowadzenie prac serwisu sprzętu komputerowego
  • samodzielne prowadzenie prac konfiguracyjnych serwerów i systemów IT
  • prowadzenie helpdesku technicznego
  • wdrażanie systemów teleinformatycznych
  • odpowiedzialność za wykonywanie zadania

Wymagania:

  • dobra znajomość instalacji, serwisu, montażu sprzętu komputerowego
  • dobra znajomość spraw związanych z konfiguracją, administracją serwerów
  • znajomość systemów operacyjnych MS Windows Serwer, Linux
  • znajomość środowisk wirtualizacyjnych XEN, VMWare,  HyperV
  • wiedza z zakresu konfiguracji routerów (sieci komputerowych)
  • zaawansowana znajomość arkuszy kalkulacyjnych i edytorów tekstu
  • dobra znajomość j angielskiego (biegłe czytanie dokumentacji technicznych)
  • dyspozycyjność, duże zaangażowanie i samodzielność

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie konsultingowej w branży IT

Składanie ofert

Prosimy o załączenie skanów posiadanych certyfikatów i dokumentów potwierdzających wiedzę i doświadczenie oraz o zamieszczenie następującej klauzuli w przesyłanym zgłoszeniu:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CDiAP moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu dla potrzeb procesu rekrutacji na czas trwania tego procesu.”

Uprzejmie informujemy, że informacje o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.